О нас

Statybos bendrovė  “DAITA” buvo įkurta 1994 metais gegužės 20 d.  Įmonės veiklos pobūdis : remonto ir rekonstrukcijos darbai, renovacija, bei naujų pastatų statyba. Įmonės kvalifikuotiems darbininkams vadovauja aukštąjį inžinerinį išsilavinimą  turintis personalas. Dauguma darbuotojų įmonėje dirba nuo jos įkūrimo, todėl drąsiai galime teigti, kad tai lemia gerą tarpusavio supratimą tarp darbininkų ir vadovų, vykdant įvairaus dydžio projektus, o tai garantuoja gerą darbų kokybę, bei jų kontrolę.

 

Kadangi yra sukaupta didelė patirtis statybų srityje, mes išsiaiškinę užsakovo poreikius ir galimybes, visada siekiame ne tik kokybiškai įvykdyti atitinkamą projektą, tačiau ir patarti užsakovui kaip pasiekti geriausią rezultatą už optimaliausią kainą. 

 

Vykdydami projektus visada stengiamės teikti pirmenybę tik aukštos kokybės medžiagoms, kas garantuoja, kad ateityje nekils problemų objekto eksplotacijoje. 

 

Užsakovui visada garantuojame palankesnę medžiagų kainą iš patikimų tiekėjų , su kuriais bendradarbiaujame daugelį metų.